Życzenia zdrowia dla Michała Bednarza

Jak wiecie, Michał musi się teraz rehabilitować z powodu dość poważnego uszczerbku na zdrowiu (mamy nadzieję, że za kilka dni Michale będzie duża poprawa!). Kilka osób napisało mu życzenia zdrowia na e-mail (a ja dowiedziałem się, że bardzo miło mu z tego powodu, że czuje się doceniony).

Pomyślałem, że jak otrzyma więcej życzeń zdrowia, to szybciej do niego dojdzie (warto! to bardzo pomocny, ambitny i pracowity mężczyzna). Dopisz zatem swoje życzenia zdrowia dla Michała, który każdego dnia dzielnie pomaga zrozumieć tajniki funkcjonowania rynku giełdowego. To miły gest, który nic nie kosztuje 🙂

Szybkiego powrotu do zdrowia Michale! 🙂

VN:F [1.9.20_1166]

{OCENY WPISU}

Twoja ocena: 1.5/5 (ocen: 2)
Życzenia zdrowia dla Michała Bednarza, 1.5 out of 5 based on 2 ratings

Podobne hasła:

 • życzenia powrotu do zdrowia wierszyki
 • paweł pagacz
 • życzenia na poprawę zdrowia
 • Wierszyki Na Powrót Do Zdrowia
 • życzenia dla michała
Zapisz Się Na Darmowy Biuletyn
Wpisz adres email, na który mam wysyłać powiadomienia o nowych wpisach
This entry was posted in O nas. Bookmark the permalink.

109 Responses to Życzenia zdrowia dla Michała Bednarza

 1. helvi says:

  Panie Michale, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, dużo radości z życia i sił na realizację marzeń!

 2. Stanisław. says:

  Jestem w podobnej sytuacji,więc życzę zdrowia i wytrwałości a będzie dobrze.

 3. Dariusz says:

  Witam Panie Michale. poruszam się przy pomocy wózk inwalidzkiego, więc jak nikt wiem co oznacza rehabilitacja. Wiem też, iż jeśli czegoś bardzo pragniemy, z reguły to dostajemy. Życzę udanej rehabilitacji i szybkiego powrotu do pełnej sprawności 🙂

 4. no to życzę, żeby ten wózek przestał być potrzebny 😉

  dziś się dowiem co dalej

 5. następne 10 dni z głowy, więc żadnego artykułu przez ten czas nie będzie

 6. Jarosław says:

  Panie Michale,
  szybkiego powrotu do zdrowia i wytrwałości w rehabilitacji.
  Siły znajdą się zawsze.

 7. Iro says:

  Panie Michale!Duuużo Zdrowia i szybkiego powroty na pełne obroty.Jest Pan potrzebny nie tylko nam ale na pewno najbardziej bliskim i to dla nich proszę zebrać siły.

 8. Dziękuję wszystki za życzenia. W sumie i tak wskazane jest posłanie mnie na kilka dni do szpitala dla pełnej diagnostyki niewiadomego, jak się po pół roku dowiaduję, problemu.

  Dopiero ostatnio miałem możliwość zajrzeć na skrzynkę firmową. Stary laptop to nawet metastocka nie włączę, by posmarować jaki krach czy euforię po wykresach. Dziękuję bardzo za życzenia przesłane na maila.

  Przynajmniej na brudno coś tam piszę, a i mam parę pomysłów na jakie nowe działy, które (mam nadzieję) spodobają sie Czytelnikom. Mam tylko nadzieję, że szybko wrócę do roboty. To w końcu przymusowy “odpoczynek”, a nie urlop.

  Przypuszczalnie przerwa znowu się przedłuży 🙁 choć i tak czuję sie lepiej/ Z pewnością lepsze samopoczucie to zasługa także Waszej życzliwości. Za co ogromnie i ponownie Wam wszystkim Dziękuję.

  Dbajcie o zdrowie na bieżąco, bo jeśli potem choćby tylko lekarz się pomyli, to sprawy się komplikują. A lekarskie pomyłki to niestety nie pomyłka “a nic się nie stało”.

  Pozdrawiam.

Wstaw Komentarz

Twój email nie będzie opublikowany. Wymagane pola oznaczone jako *